REGISTRACE na rok 2016

Do konce roku 2015 je potřeba ZAREGISTROVAT členy pro rok 2016.

V roce 2015 proběhlo z důvodu změny zákona formální přejmenování organizace ue:
Junák, svaz skautů a skautek ČR na Junák – český skaut, z.s.
Registrace proběhne stejně, jako v minulých letech. Poplatek zůstává na výši z roku 2015.
Změna je pouze v tom, že členové registrovaní v roce 2014 a / nebo v roce 2015 nemusí uvádět rodné číslo. Noví členové a dosud neregistrovaní jej uvádět MUSÍ (jinak není registrace v systému Junáka možná).
Lístky k registraci je možno vyzvednout v klubovně (např. při schůzce), nebo si je můžete i vytisknout:

Odevzdání (nejlépe včetně poplatku) je nejjednodušší provést opět na schůzce, případně doručit vedoucímu oddílu (chlapecký oddíl – Jezevec, dívčí oddíl – Pipi).
Jiné formy budeme řešit po dohodě individuálně – nemělo by to ale ohrozit termín odevzdání.

***********************************************
Pokud by někdo potřeboval úplnou přihlášku mladšího člena, ke možno si stáhnout aktuální přihlášku na webu skautské křižovatky (již ve znění s novým názvem).