25 let skautingu ve Studénce

V sobotu 26. srpna jsme v klubovně na staré faře a na farní zahradě oslavili 25 let skautingu ve Studénce. V průběhu odpoledne nás na místě, kde to kdysi všechno začalo, navštívili jak rodiče, tak bývalí členové, i další kamarádi, aby nahlédli do starých kronik, aby si společně s námi zahráli hu-tu-tu-tu, buldoka nebo zasoutěžili v připravených aktivitách, a aby poseděli a pozpívali u večerního ohně.

Děkujeme všem, kteří přišli, nakoukli, nebo si na nás jen vzpomněli a všem, kteří nás v naší činnosti podporují.

Fotky z akce najdete v galerii zde.

***************************************************************

Ano, už před 25 lety byly ve Studénce založeny skautské oddíly. Přijď to s námi oslavit!

Jsi rodič nebo bývalý člen?

Rádi tě uvidíme v sobotu 26. 8. kdykoliv mezi 14. a 22. hodinou (a klidně celou dobu). Po celou dobu budou v klubovně vystaveny staré kroniky a fotografie, ostatní program bude vypadat zhruba takto:

od 14 hodin – možnost vyzkoušet si skautské dovednosti a znalosti, například rozdělávání ohně, uzlování,…

od 17 hodin – pokud se nás sejde dostatek, zahrajeme si hry jako hu-tu-tu-tu nebo buldok

od 19 hodin – rozděláme oheň (snad nám to počasí dopřeje), takže s sebou kromě dobré nálady vezmi i špekáčky, chleba a kytaru 🙂

Jsi současný člen?

V tom případě přijď do klubovny už v pátek 25. 8. v 17 hodin.

S sebou: karimatku, spacák, nějakou dobrotu (buchtu, bábovku,…), flash disk na fotky z tábora

Předpokládaný konec v sobotu po obědě – a bude jen na tobě, jestli zůstaneš i na odpolední program (viz odstavec pro rodiče a bývalé členy).

Těšíme se!!!

Pegas, Hanča, Šíp

Kontakt: Hanča – 608 819 776

Pozvánka 25 let

2 komentáře

1. Chtěla bych moc poděkovat všem, kteří připravili krásné odpoledne a večer u ohně pro nás a naše děti.
    Všem, kteří ve svém volném čase vedou děti k přátelství, ke spolupráci a prostřednictvím her a společných zážitků jim pomáhají rozvíjet jejich osobnost.
    Paní Kosatko-Lístečková 🙂

• Děkujeme Vám za Vaši podporu a akční zapojení do našeho programu 🙂 A moc se těšíme na další společná setkání!