Den dětí na Dělnickém

V soboru 27.5. ve 14:00 proběhlo každoroční „rodinné odpoledne“  na kterém jsme zajistili několik soutěžních stanovišť. Asi největší zájem byl o lukostřelbu, ale v pozadí nezůstala ani vodní střelnice, lanová uzda, sekání koleček nebo Setonova hra se sovou či tygrem. Ani testík souhvězdí nezapadl. A protože počasí vyšlo úžasně, měli jsme na konci pocit dobře stráveného času. Takže – díky všem, kteří se podíleli na pořádání.

Několik snímků zde.

*******************************
V soboru 27.5. ve 14:00 bude zahájeno každoroční „rodinné odpoledne“ u příležitosti dne dětí. Snad se nám i letos povede odpoledne zpestřit několika disciplínami.
Proto prosíme všechny členy, kteří mohou pomoci, aby se dostavili ve 13:00 na zahradu k Dělnickému domu, kde se budou úkoly pro děti připravovat.
Pozvánky jsou v klubovně, kdo by tam však neměl cestu, může si jednu prohlédnout zde.