Piškotismus 2016

V  sobotu 15. 10. 2016  se ve skautské klubovně odehrál další ročník PIŠKOTISMU…Vedením akce byla tentokrát pověřena Veverka. Tvůrci s příchodem nečekali, a tak se hned ve 14:00 pustili do díla. Pracovalo se usilovně v obou klubovnách (někteří samostatně, jiní ve skupinkách, další i za pomoci rodičů) a výtvory, směřované na téma Madagaskar (ten kreslený film), se úspěšně množily. Ono totiž z piškotů sice stavět lze, ale není to zase tak jednoduché. Však si to doma zkuste.
Možná i proto vyhráli prakticky všichni, kdo se zúčastnili. V každém případě se namlsali (dost až do večera). Asi nejblíže tématu byl povedený tučňák, ale byl tu i ostrov, letoun a další věci.
Atmosféru by mohlo dokreslit pár snímků, které pořídil Koltík.

************************************************
Srdečně Vás zveme na 7. ročník akce zvané PIŠKOTISMUS.
Sejdeme se v  sobotu 15. 10. 2016 ve 14:00 ve skautské klubovně, kde za pomocí piškotů, marmelád a nutely vytvoříme nejrůznější stavby na téma Madagaskar.

Balíček piškotů s sebou!

piškotismus 2016

Pozvánky na akci >zvadlo_piskotismus<

Těšíme se na Vás,                                                                                                              Veverka & spol