Svatováclavský kros

V sobotu 27.9.2014 v 8:30 u školy TGM…  19. ročník Svatováclavského krosu poodřím, trasa s plněním úkolů a získáváním indícií pro vyluštění tajenky…
Je určena tříčlenným družstvům (pokud družstvo nemáte, sestaví se až na místě před startem) s maximálním věkovým součtem 34 let (platí aktuální dovršené roky). Soutěžit však mohou i družstva, která limit překročí (např. jsou 4, mají větší věkový součet atd.) – bude to ovšem „mimo závod“.
Sraz účastníků je v sobotu 27.9. v 8:30 u školy TGM a je důležité mít vlastní kolo (na přepravu do Albrechtiček, dozor budou mít dospěláci). Kromě toho si vezměte obuv na běhání, oblečení slavnostní (nejlépe kroj) a na vlastní závod nějaké tričko. Pokud bude hrozit déšť, přibalte si i pláštěnku.
Návrat se předpokládá po vyhlášení výsledků a převzetí cen, tedy kolem 14:30 – a to zase společný.

Pozvánky na závod dostanou děti na schůzkách (v klubovně)