Registrace 2014

Bude probíhat do konce roku. Registrační poplatek na celý rok je 300,- Kč

a zahrnuje pojištění, časopis (dvouměsíčník), nárok na státní podporu pro činnost a akce atd.
Registrace na rok 2014 nude probíhat obvyklým způsobem – k dispozici jsou registrační lístky, které se do konce roku odevzdají s členským příspěvkem na družinových schůzkách.
Pokud momentálně nebude v klubovně dostatek registračních lístků, případně nastanou jiné komplikace, že lístek „nebude“ (ztráta, nemoc aj), ke možné si lístek vytisknout a vyplněný zaslat např. elektronicky (foto, scan) na kontaktní adresy. Dívčí oddíl spravuje Katka Burčková – Myška, chlapecký Vít Friml – Jezevec.

Případné potíže se splatností členského příspěvku se budou řešit individuálně, opožděná registrace však přímo ovlivňuje ztrátu nebo omezený nárok na časopis, příspěvky ministerstev atd.